Dovolená s animačním programem pro děti

Užijte si pohodovou dovolenou s animačním programem pro děti od 3 let, a zajímavými aktivitami pro dospělé. Vše je zcela dobrovolné, svůj program si sestavujete sami!

Snad každý rodič si potřebuje při dovolené s dětmi alespoň na chvilku oddechnout a udělat si čas jen sám pro sebe. I proto vycházíme rodičům vstříc a nabízíme hezký animační program pro děti už od 3 let!

Podívejte se na naši nabídku dovolené s animačním programem pro děti a přečtěte si více o tom, jak probíhají naše animační programy.

Letošní program 2014  pro děti bude probíhat v pohádkovém duchu. Děti budou "zachraňovat" různé pohádkové postavy před zlou čarodějnicí a za splněné úkoly získávat dukátky, které budou moct vyměnit v cukrárně za zákusky nebo zmrzlinu....

Rámcový program aktivit - letní dovolená s dětmi

Den Děti od 3 let
Dospělí Večerní program
Po Dětský klub Horálek od 15:30 do 18 hod.
program pro děti

Nejhezčí místa Šumavy - naše tipy na výlety s promítáním aneb co byste neměli minout....
Út Dětský klub Horálek od 15:30 do 18 hod.
program pro děti

Pilates


St Dětský klub Horálek od 15:30 do 18 hod.
program pro děti
Tajemství kávy (povídání o kávě, káva a zákusek součástí programu)
Čt Dětský klub Horálek od 15:30 do 18 hod.
program pro děti

Pilates

Večerní putování pohádkovou stezkou (rodiče & děti)Zahradní party s grilováním (rodiče & děti) - je součástí polopenze, hosté bez polopenze za příplatek
So individuální program
Ne odjezdy / příjezdy

Změna programu vyhrazena (počasí apod.).

Animační programy pro děti

Pro děti máme připravené krásné zázemí v našem dětském klubu Horálek - vnitřní herna 40m2, výtvarná dílna v zahradě, tělocvična, velká zahrada s atrakcemi pro děti, terasou a lehátky pro rodiče. V dětském klubu Horálek připravuje tým našich instruktorů na každý den pěkný animační program pro děti od 3 let. V létě běží program od pondělí do čtvrtka v rozsahu 2,5 hodiny denně. Fotogalerie vybavení pro děti.

Program je na každý den jiný a nejedná se o žádnou bezduchou zábavu, ale o kvalitní program se spoustou aktivit, legrace, soutěží a her, ale i získávání nových znalostí a dovedností. Nechybí samozřejmě pobyt v přírodě...

Programy připravuje naše kolegyně s odborným pedagogickým vzděláním a vede je ve spolupráci s dalšími zkušenými "tetami". Rodiče se tak můžou v době programu věnovat svým aktivitám nebo relaxovat, případně se po domluvě s instruktorkami přidat k dětem.


Netradiční aktivity pro dospělé

Ani dospělí nemusí přijít zkrátka. V době, kdy mají děti svůj dětský klub, nabízíme zajímavý program pro rodiče. Můžete si zacvičit Pilates pod vedením odborné instruktorky, inspirovat se pro své výlety krásnými fotografiemi při večerním promítání nebo vyrazit do přírody si nakreslit vlastní obraz...

Již tradičně připravujeme večerní stezku odvahy především pro děti.


Animační a zážitkové programy v průběhu celého roku

Abyste si užili dovolenou s programem pro děti, nemusíte čekat na léto. Hezké pobyty pro děti pořádáme po celý rok a program je na všech pobytech moc hezký, přizpůsobený ročnímu období nebo tradicím.

V průběhu roku připravujeme tyto pobyty:

  • Tradiční velikonoce na horách
  • Čarodějnický pobyt
  • Víkendy se cvičením
  • Podzimní prázdniny
  • Mikulášský víkend
  • Lyžařská školka od 3 let s odpoledním programem pro děti

Komu je určen Dětský klub Horálek?

Všem dětem od 3 let do cca 10 let věku, které mají rádi společnost ostatních dětí a nevadí jim být chvíli bez rodičů. Podle potřeby budou děti rozdělené do skupin podle věku (3 - 5 a 6 - 10/12). V klubu bude probíhat  program denně od pondělí do čtvrtka od 15:30 do 18 hodin. V této době můžete Vaše děti svěřit zkušeným a příjemným instruktorkám. Celkem nabízíme týdně 10 hodin animačního programu pro děti. Po dohodě s instruktorkami se můžete k dětem sami přidat.


Je vybavení pro děti přístupné volně i mimo program?

Volné využití všech prostor pro děti je v ceně pobytu. K dispozici jsou vnitřní prostory (herna 45m2, menší tělocvična se zrcadly, výtvarná dílna.) a velká oplocená udržovaná zahrada přes 1400m2 se spoustou atrakcí pro děti, lehátky a terasou pro rodiče. Těšit se můžete i na naše zvířátka - morčátka, králíčky a nově i 2 kozlíky!

Fotogalerie


Líbí se Vám naše nabídka? Máte dotazy? Napište nám!

formát telefonního čísla::+420.605606607