Jarní prázdniny 2018 na horách

V našem rodinném hotelu Nebespán můžete strávit pohodové rodinné jarní prázdniny s lyžováním a dalšími aktivitami. Nebo přijeďte na prodloužený víkend.

Proč byste měli vyrazit na rodinné jarní prázdniny právě k nám?

Především proto, že už 10. sezonu (od roku 2006) pořádáme lyžařskou školku pro děti "all inclusive".  Naučíme Vaše děti lyžovat a vy nemusíte ani sundat bačkory :-) Navíc za velmi příznivé ceny. Přečtěti si více o tom, jak lyžařská školka funguje. Na 2 odpoledne v týdnu je pro děti připravený krásný program v naší tělocvičně...


Vaše další výhody:

 1. Ubytování v komfortních apartmá 60-90m2 a luxusních nově zrekonstruovaných pokojích.
 2. Krásná kavárna a restaurace Nebespán se špičkovou kávou a gastronomickými zážitky pod taktovkou francouzského kuchaře François.
 3. Kvaltiní lyžařský areál Lišák 700m od Nebespánu, parkování zdarma.
 4. Vlastní tělocvična s nabídkou cvičení pilates.
 5. Skvělá relaxace se spolupráci s našimi partnery (kosmetika, masáže, spa...).
 6. Spousta dalších aktivit v blízkém okolí (běžky, aquapark, bruslení, jízda se psím spřežením atd.) - viz dále
 7. A také milý a vlídný personál, profesionálita a osobní přístup ke každému z hostů.

To už je určitě spousta důvodů, proč přijet na jarní prázdniny a zimní dovolenou právě k nám do Kašperských Hor.


Jarní prázdniny 2018 na Šumavě nabízí spoustu možností i zážitků, my Vám je moc rádi pomůžeme zprostředkovat ...

Pěkný a dobře vybavený rodinný areál, ideální pro lyžování zejména s menšími dětmi nebo i výuku dospělých. Má umělé zasněžování a pěkné dětské hřiště s jezdícím kobercem.

 • Lyžařská škola & půjčovna lyžařského vybavení.

Kvalitní lyžařská a snowboardová škola v lyžařském areálu Lišák - dohodneme vám individuální i skupinové lekce za zvýhodněné ceny. V areálu si také můžete půjčit veškeré lyžařské vybavení, pro naše hosty opět se slevou.

 • Další lyžařšké areály - bavorský Javor, šuamavský Špičák atd.

V dojezdové vzdálenosti 45 minut je několik lyžařských areálů - nejkvalitnější je bavorský Velký Javor, kde se pravidelně jezdí ženský světový pohár. Rádi Vám na místě poradíme konkrétní možnosti lyžování, včetně sněhových podmínek.

 • Běžecké trasy

Zimní Šumava je opravdovým rájem pro běžkaře. Běžecké stopy v celkové délce téměř 30 km jsou upravovány přímo v okolí Kašperských Hor. Stopy začínají již 250 m od našeho ubytování.

 • Aquapark v Sušici

Nově otevřený krásný aquapark v nedaleké Sušici (15 min autem) určitě nabídne relaxaci i vyžití pro celou rodinu. K dispozici je tobogán, zábavný bazén, 4 plavecké dráhy, ale i velká vířivka a wellness zóna. Podrobné info a fotogalerie Bazén Sušice.

 • Zimní stadion v Sušici

Na jarní prázdniny s sebou vezměte brusle a vyražte si zabruslit s celou rodinou. K dispozici jsou malé "hrazdičky" - ideální pomocník pro výuku bruslení malých dětí.


Jarní prázdniny a zimní dovolenou na Šumavě si užijí i přesvědčení "nesportovci" - ve městě i jeho okolí se mohou věnovat romantickým či aktivním procházkám. A po mrazivém odpoledni v divočině jistě přijde vhod šálek kávy či něčeho ostřejšího v naší kavárně / restauraci Nebespán. Nabízíme také skvělou gastronomii.