Řemesla, výrobci & ostatní

Veškeré aktivity, které nabízíme veřejnosti jsou odrazem spolupráce Centra volného času Šumava 2000 s lidmi, kteří se rádi podílejí o své umění či zkušenosti týkající se jejich práce nebo koníčku. Jejich činnost je originální, reprezentativní a zajímavá pro širokou veřejnost. Bez spolupráce s nimi by nebylo možné akce pořádat.

Tito naši partneři se Vám prezentují pod příslušným druhem činnosti, jejichž výčet naleznete v levé části této stránky. Stačí si jen vybrat, co vás zajímá a ponořit se do nabídky tohoto rozmanitého regionu.


Atelier Olga Hrachová

Ve své tvorbě se paní Olga Hrachová věnuje převážně olejomalbě, nejdříve to byly krajinky v Pošumaví, pak kytice a nyní preferuje portréty. Setkat se s ní můžete na velmi milých minikurzech kreslení v plenéru..

Biofarma Slunečná

Bio farma se zabývá chovem ovcí, koz a skotu. Farma je plně soběstačná v produkci mléka, sýrů a dalších mléčných výrobků, vajec a brambor.

Mlékárna i porážkové místo na biofarmě Slunečná jsou vybudovány podle nejnovějších norem a spolufinancovány evropskými fondy. Veškeré produkty jsou v certifikované kvalitě BIO.

V samostatném srdci farmy byla vybudována  moderní výrobna, ve které vznikají jedinečné sýry z ovčího, kozího a kravského mléka, a další mléčné produkty.

Centrum volného času Kašperské Hory

Centrum volného času v Kašperských Horách pro Vás připravuje celoročně spoustu zajímavých programů pro různé věkové kategorie a cílové skupiny.

Najdete zde krásné zázemí pro rodiče s dětmi ve věku 0 - 10 let.

Cestovní agentura Ludmila Szvitková

O krásných místech nemusíte jen číst – navštivte je!

Vážení přátelé poznávání i aktivního odpočinku, vítám vás na stránkách nové cestovní agentury, která vám přináší pestrou nabídku zajímavých výletů po České republice i v zahraničí.

Vypravte se na výlet za poznáním nebo na nevšední dovolenou, sami nebo s rodinou, přáteli. Můžete ji strávit na místech podle vašich představ, při jejichž výběru vám ráda poradím.

Dekorace z textilu - patchwork, tkané koberce

Zabývám se ručním tkaním koberců a také technikou šití z textilu zvanou patchwork, při které vznikají pestrobarevné přehozy přes postele, povlaky na polštáře, deky, ubrusy, tašky apod.

Dekorační výrobky ze sušených rostlin

Minigalerie a výrobní dílna

Celoroční prodejní výstava dekorací ze sušených rostlin

Farma Cihelna

Na naší rodinné farmě chováme spoustu hospodářských a domácích zvířat, například slepice, králíky, ovce, kozu, koně, prase, kočky a taky psy. Zpracováváme vlnu, pečeme chléb, vyrábíme sýry, zkrátka se snažíme využít veškerý potenciál, který má naše farma k dispozici.

Fotografie Vládi Hoška

Rád se toulám s fotoaparáty po horských oblastech celého světa.
Mojí prioritou stále zůstávají náladové snímky ze Šumavy.

Háčkovaná krajka

"Kouzlu krajky jsem propadla o "svaťáku" před maturitní zkouškou. Od té doby si volný čas bez háčku již nedovedu představit."

Highland-cattle na farmě Farim, s.r.o.

Rádi bychom, abyste se na našich stránkách dozvěděli něco více o plemeni highland, skotský náhorní skot, o naší ekologické farmě a snad i mnohem více.

Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Následující