Informace a novinky

z nově zrekonstruovaného Centra volného času.

V novém "obalu" Vám chceme poskytovat služby ve kvalitě, na kterou jste u nás byli zvyklí.

 

Milí přátelé Šumavy, milé děti,

vítáme Vás na stránkách Centra volného času v Kašperských Horách (alias Nebespán café & apartments).

10 let jsme se věnovali rozvoji Aparthotelu Šumava, v lednu 2013 jsme otevřeli vlastní objekt hned v sousedství, do kterého jsme odhodláni přenést všechny pozitivní zkušenosti z naší dosavadní činnosti, a přidat ještě něco navíc.

Úplnou novinkou je krásná kavárna s vlastní kuchyní a tři 4* apartmány, každý s kapacitou 6 osob.

Podívejte se prosím, co jsme pro Vás přichystali (viz jednotlivé odkazy níže) a kdykoliv nám napište nebo zavolejte. Budeme se Vám rádi věnovat a ještě raději Vás přivítáme osobně u nás na Šumavě.

Srdečně za celý tým Sabina a Robert Kmecovi


Nové prostory

Aktuální pobyty s programem pro děti


Připravujeme pro Vás:

Pro rodiny s dětmi

» Víkend pro odvážné tatínky (Táta v sukni)

» Prodloužený víkend Den dětí

» Pobyt s dětmi a kurzem pečení

Pro přátele a páry

» XXL víkend pro 4 přátele

» Aktivní víkend s elektrokolem

» Prodloužený víkend s gastrozážitky


Kavárna je v přízemí (tam, kde byly dříve herny). Jistě Vás zaujmou vysoké stropy, velká okna, parkety, velký bar, oboustranný krb a další prvky. Pečeme vlastní výborné zákusky, nabídneme Vám poctivé domácí polévky, sendviče z čerstvých surovin a spoustu dalších dobrot. Můžete si také objednat polopenzi. Naše kuchařka a cukrářka Jitka je opravdu skvělá. Vaříme i pečeme vždy z čerstvých surovin.

Herna je sice menší, ale nechybí skluzavka a bazén se spoustou míčků a další zajímavé hračky. Výhodou herny je, že ji máte přímo v domě, naproti kavárně. Můžete se v klidu najíst, zatímco děti si hrají na dohled.

Velkorysé 4* apartmány vznikly v 1. patře rekonstrukcí skladů. V každém apartmá je jedna či dvě oddělené ložnice, velká koupelna ( s vanou nebo 2 sprchy), lcd TV, vybavená kuchyňka a příjemný obývací pokoj. Velikost apartmá je od 60 do 90 m2!

Samozřejmě Vás čeká i naše zahrada, do které přibydou další atrakce pro děti a také nová zvířátka! Naše 4 horská elektrokola jsou Vám také plně k dipozici.

Pokračujeme v našich pobytech s bezva programem pro děti od 3 let, ale do nabídky připravujeme i nové pobyty s gastrozážitky nebo XXL Víkendy pro 2 spřátelené páry. Těšit se můžete i na zajímavou produkci v kavárně. Nepřehlédněte naši výhodnou nabídku na letní dovolenou s first minute slevou až 6.600 Kč (program pro děti úplně zdarma a další výhody)!