Restaurace a kavárna Nebespán

Rádi vás přivítáme v naší  gurmánské kavárně a restauraci v přízemí hotelu. Výborná káva, vlastní lahodné zákusky od cukrářky Jany a v neposlední řadě skvělá kuchyně od našeho francouzského kuchaře François. 100% domácí, ničím nešizená a z regionálních produktů.

kavárna nebespán fotogalerie

Obědy, večeře, ale i jiídla na malý hlad, čerstvé sendviče, skvělé zákusky a další dobroty jsou Vám plně k dispozici v naší kavárně. Vše připravujeme sami, vybíráme ty nejlepší suroviny, pro které jezdíme i do sousedního Bavorska nebo k některým vybraným farmářům.

Můžete u nás ochutnat autentickou francouzskou venkovskou kuchyni, stejně jako některé šumavské speciality. Nabídneme Vám výbornou kávu v biokvalitě z pražské pražírny Coffee Source připravenou na legendárním stroji La Marzocco.

Naše restaurace i kavárna patří mezi nejlepší (nejen) na Šumavě. Podívejte se na naše recenze:

Facebook

Tripadvisor

Foursquare

Každý den připravujeme čerstvé menu, které si můžete objednat i jako polopenzi. Jídelní lístek v rozsahu jedné A4 se také mění, podle toho, co čerstvého nakoupíme. Vždy na něm najdete:

  • jednu či více druhů polévek
  • několik teplých jídel
  • čerstvé studené i teplé sendviče
  • různé sezónní dobroty (paštiky, slané koláče ap.)
  • 1 dětské jídlo
  • výběr domácích zákusků v naší vitrině
  • snídaně na vidličku

Součástí kavárny s krásným krbem je také bar a klubovna s multimediálním vybavením. Můžete se těšit na různé akce - gastronomické i kulturní. Pokud máte zájem o zasílání našich novinek a akcí, stačí zaregistrovat váš e-mail.

Od května do září si můžete kávu či jídlo vychutnat také na naší venkovní zahrádce na náměstí, nebo na terase v krásné velké zahradě.

Naše otevírací doba:

Poslední objednávka z kuchyně je do 20:00 hod. Podívejte se na fotky z kavárny dále na stránce. Těšíme se na Vás!

Kavárna má vlastní web - www.nebespan.czMalinká ochutnávka z našich dobrot...