Letní dětský tábor pro děti od 6 do 10 let

aneb Prázdniny skřítka Horálka (5. ročník tábora)


Místo konání: Centrum volného času Šumava - Kašperské Hory

Kde to je? Podívejte se na fotografii centra včetně zahrady.

Cena:


 • 3 190,- Kč při ubytování ve stanech s podsadou v uzavřené zahradě (v blízkosti Tee-Pee, kapacita 6 dětí)
 • 3 690,- kč při ubytování v podkrovních pokojích Centra - prohlédněte si nové pokoje!
 • jednorázová sleva pro sourozence: 200 Kč
 • sleva pro děti, které už se tábora účastnily v minulých letech: 3 500,- Kč první dítě, sleva pro sourozence: 400 Kč

Termíny:

 • 18.8.-25.8.2013 (neděle - neděle)

Tábor je určen pro holky a kluky ve věku 6 – 10 let, kteří se nebojí být týden bez rodičů, chtějí si užít spoustu zábavy v krásné šumavské přírodě, poznat nové kamarády a možná se i něco nového naučit….

Náš dětský tábor může být také malou "zkouškou dospělosti" pro šestileté děti, které se chystají po prázdninách poprvé do školy.

Nabídka pro rodiče!

Pokud si nejste jisti samostatností Vašeho dítěte, je možné se ubytovat v prvním patře v našich nových apartmánech. Napište toto přání do rezervačního formuláře.


Charakter dětského tábora na Šumavě

 • Velmi komorní tábor – max. 26  dětí, 3 instruktoři
 • Tábor je koncipován ve velmi přátelském a rodinném duchu, s vedlejším cílem naučit děti zábavnou formou větší samostatnosti a přivést je blíže k přírodě
 • Děti se podílí přiměřeně svému věku na chodu tábora, pomáhají připravovat snídaně i svačiny, uklízet apod.
 • Nechybí celotáborová hra, různé hry a výtvarné aktivity, výlety do okolních lesů, noční hlídky (jednou za dobu konání tábora) apod.
 • Jedinečné zázemí krásné šumavské přírody a dětského centra (přímý kontakt dětí s přírodou

Podívejte se na konci stránky na fotogalerii z předchozích ročníků!


Zajištění dětského tábora a praktické informace

 • Zkušení vedoucí a instruktoři s odpovídající kvalifikací a zdravotním kurzem
 • Ubytování v komfortně vybavených pokojích v podkroví Centra volného času a v kvalitních stanech s podsadou na uzavřené oplocené zahradě centra (vlastní spacáky).
 • Komfortní zázemí ubytovacích prostor centra volného času s vybavenou kuchyňkou, sociálním zařízením a jídelnou, kterou lze využít pro společné posezení, hry a aktivity
 • Stravování 5 x denně nově přímo v našem Centru - dobroty vždy z čerstvých surovin ( pro hladové se samozřejmě vždy najde něco na zub i mezi jídly)
 • Příjezd dětí do tábora v den nástupu mezi 15:00 – 18:00 hod., ukončení tábora a vyzvednutí dětí v den odjezdu mezi 9:00 - 11:00 hod.
 • Pořadatel tábora a všechny děti jsou samozřejmě pojištěny na úraz a odpovědnost za škodu

Provozovatel tábora: Centrum volného času Šumava 2000, o.s., Náměstí 7,  341 92 Kašperské Hory, IČO 27057437, zastoupené Mgr. Sabinou Kmecovou


Kontaktní informace, přihláška na letní dětský tábor

Postup pro rezervaci tábora

 1. Pokud se Vám náš tábor líbí, zavolejte nám, napište na mail nebo využijte kontaktní formulář na konci stránky. Rádi Vám uděláme předběžnou rezervaci pro Vaši ratolest.
 2. Stáhněte si přihlášku na tábor, vyplňte ji, nechte potvrdit Vaším dětským lékařem (potvrzení od lékaře má platnost 12 měsíců - nejedná se o potvrzení, zda je dítě v daném okamžiku zdravé, ale o potvrzení, že je schopno se tábora účastnit) a zašlete ji a) poštou na adresu: Centrum volného času Šumava 2000, Náměstí 7, 341 92 Kašperské Hory nebo ji b) naskenujte a přiložte k mailu: info@sumava-volnycas.cz
 3. Jakmile přihlášku obdržíme, zašleme Vám na kontaktní mail potvrzení rezervace s údaji k platbě za tábor. Jakmile platba dorazí na náš účet, budeme Vás o tom informovat a zároveň Vám zašleme podrobné informace k organizaci tábora (příjezd, seznam potřebných věcí apod.).
 4. Nabízíme možnost sjednání pojištění pro případ storna pobytu - opět je možné pojistit děti na úraz a pro případ storna, a to za stejné ceny jako v loňském roce, tj.  332 Kč / dítě nebo 374 Kč / 2 děti  nebo 416 Kč  / 3 děti na celou dobu trvání tábora.

Dokumenty ke stažení ve formátu pdf:

 1. přihláška na tábor
 2. potvrzení o bezinfekčnosti
 3. plakátek k táboru
 4. program - rámcový program a harmonogram dne
 5. pojištění pro případ storna pobytu a všeobecné pojistné podmínky

Veškeré informace zodpovíme na e-mailu: info@sumava-volnycas.cz.  Můžete také využít kontaktní formulář na konci stránky.

Kontaktní telefony:

tel. 603 255 563 denně ve všední dny 10  -  18Zobrazit místo Letní dětský tábor na Šumavě na větší mapě
formát telefonního čísla::+420.605606607

Fotogalerie z předchozích táborů