Pobyty s dětmi na Šumavě

V průběhu celého roku pořádáme oblíbené pobyty s dětmi. Děti se baví se svými vrstevníky při bezva programu a rodiče relaxují.... například v naší nové kavárně / restauraci  Café Nebespán.

Možná ale nechcete žádný organizovaný program, jen pěkné zázemí pro Váš individuální pobyt s dětmi.

U nás si samozřejmě můžete vybrat:

 1. běžný pobyt s dětmi s individuálním (= vaším vlastním) programem - potom se podívejte na naši nabídku ubytování s dětmi nebo čtěte dále na stránce
 2. pobyt s organizovaným programem pro děti od 3 let

V čem jsou naše pobyty s organizovaným programem pro rodiny s dětmi originální?

 1. Máme krásné zázemí pro děti - náš dětský klub Horálek s vnitřní hernou, tělocvičnou, výtvarnou dílničkou, velkou zahradou s dětským hřištěm, tee-pee a horolezeckou stěnou ap.
 2. Na našich programech se nemusí účastnit rodiče - programy vedou zkušené instruktorky s individuálním přístupem k potřebám dětí. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním programů již od roku 2006!
 3. Pobyty s dětmi pořádáme s možností různého ubytování  - levnějších bed & breakfast pokojích, v komfortních apartmánech nebo v luxusních chalupách na samotě 8 km od Kašperských Hor
 4. Naše služby se snažíme stále vylepšovat, proto nabízíme jako novinku zajímavé programy i pro rodiče - povídání o kávě s ochutnávkou, promítání nejhezčích snímků Šumavy jako inspirace pro vaše výlety, cvičení Pilates ap.

Aktuální nabídka pobytů s dětmi a programem

Po kliknutí na vybraný pobyt přejdete přímo na stránku s podrobnými informacemi ke každému pobytu a možností rezervace či nezávazné poptávky.


Pobyty s dětmi bez organizovaného programu

Pokud Vám žádný z termínů nevyhovuje, budeme rádi, když k nám přijedete i mimo organizované pobyty s programem pro děti. Naše herna a další krásné prostory pro děti jsou k dispozici celoročně, včetně možnosti hlídání dětí.

NOVINKA! V zahradě máme nová zvřátka - dva zakrslé kozlíky, kteří mají moc rádi děti.

Náš dětský servis na všech pobytech zahrnuje:

 • neomezené využití krásné dětské vnitřní herny
 • dětské hřiště v udržované zahradě 1400m2 (otevření zahrady podle aktuálního počasí)
 • výtvarný kufřík k zapůjčení (pastelky, omalovánky, fixy, papíry, nůžky, lepidlo ap.)
 • dětská knihovna
 • dětské stolní hry
 • tipy na výlety s dětmi (a kočárkem)
 • potřebné vybavení pro nejmenší děti - postýlka vč. povlečení, nočník, přebalovací lehátko, kočárek k zapůjčení ap.

Pobyty s dětmi s programem na míru

Pro patru přátel s dětmi rádi program zorganizujeme podle Vašeho přání a připravíme pro Vás originální pobyt s dětmi, na kterém si budete moct odpočinout a děti budou mít spoustu zábavy. Mžnosti jsou takřka neomezené - od klidného programu v našich prostorách, přes výlety po Šumavě až po adrenaliové aktivity typu sjíždění řeky Otavy na raftu apod. Záleží jen na míře Vaší dobrodružnosti a rozpočtu, který chcete na pobyt s dětmi utratit.

Využijte kontaktní formulář a napište nám Vaši představu a přání. Těšíme se na Vás!

formát telefonního čísla::+420.605606607