Dovolená s dětmi v Čechách

aneb 6 důvodů, proč si přijet užít dovolenou k nám na Šumavu:


1. DŮVOD - Vše pod jednou střechou - vyžití pro děti a odpočinek pro rodiče

Dovolená s malými dětmi v Čechách

 

Hezké ubytování, velká herna pro děti, krásná udržovaná zahrada, nová kavárna se spoustou dobrot, tělocvična a další prostory. Užijete si dovolenou v Čechách v klidu a pohodě...


2. DŮVOD - Příjemné velkorysé ubytování

Dovolená s dětmi v Čechách

Ať si vyberete ekonomické bed & breakfast pokoje nebo komfortní apartmány, budete příjemně překvapeni kvalitou ubytování a jedinečnou atmosférou 100 let starého domu... Vybavení pro pobyty s malými dětmi (postýlky, židličky, přebalováky ap.) je u nás samozřejmostí.


3. DŮVOD - Stylová kavárna /restaurace s francouzským kuchařem

Dovolená s dětmi v Čechách

V naší nové kavárně v přízemí, kde kraluje francouzský kuchař Cyril, Vám nabídneme nejen špičkovou gastronomii, skvělou kávu, naše vlastní zákusky (nejlepší na Šumavě) a další pochoutky, ale také zajímavé programy se zajímavými lidmi..


4. DŮVOD - Program a zábava pro děti

Dovolená s dětmi v Čechách

V létě po do čt odpoledne připravujeme zábavné odpoledne pro děti od 3 let. Mimo program Vám zajistíme hlídání dětí. Podívejte se také na naše Rodinné pobyty s dětmi a programem.


5. DŮVOD - Krásná příroda, spousta výletů a aktivit pro celou rodinu

Dovolená s dětmi v Čechách - letní dovolená - výlety a aktivity


Šumava je opravdu krásná a u nás se rozhodně nebudete nudit! Připravili jsme pro vás spoustu výletů (máme na to celý šanon), které jsou vhodné i pro děti. Nejlepší místa na koupání, sbírání borůvek či objevování tajemných štol. Ochutnávku najdete v sekci Výlety a aktivity s dětmi.


6. DŮVOD - Rodinný podnik, kvalitní služby, milý personál

Dovolená s dětmi v Čechách - letní dovolená - výlety a aktivity

Na Šumavě v cestovním ruchu jsme již více než 10 let. V letech 2008 - 2012 jsme úspěšně vedli Aparthotel Šumava. Naši práci máme rádi a chceme být nejlepší. Budeme se o Vás starat, jak nejlépe to dovedeme...

 

 


Určitě jsme nevyjmenovali všechny důvody, proč vyzkoušet dovolenou s dětmi u nás.

Dopřejte si alespoň krátkou dovolenou s dětmi. Těšíme se na Vás!