Tábor pro maminky (rodiče) s dětmi 3 - 6 let

Termín: 16.-21.6.2013

(můžete si pobyt prodloužit o víkend s vlastním programem)

Rádi jste jezdili na tábor a chtěli byste svým malým dětem dopřát trochu táborového dobrodružství? Zároveň ale chcete mít určitý komfort a zázemí? Pak se určitě podívejte na naši nabídku Tábora pro maminky (rodiče) s dětmi.

Již od roku 2008 pořádáme každé léto tábor pro nejmenší táborníky od 6 do 10 let, a letos jsme se rozhodli zúročené zkušenosti přenést i na nejmladší generaci od 3 do 6 let v doprovodu svých rodičů. Vznikl tak náš tábor pro maminky (rodiče) s dětmi s názvem Tajemství lesních skřítků.

Podívejte se na podrobný program (ke stažení ve formátu pdf)


Tábor pro maminky s dětmi na ŠumavěTábor pro maminky s dětmi - Co Vás čeká?

Nabitý program plný nejen klasických táborových aktivit, ale i chvilky pro Váš odpočinek (o děti bude postaráno). Program bude motivován celotáborovou hrou s překvapením. Průvodcem dětem bude náš skřítek Horálek, který má děti i přírodu rád. Bude jim představovat ostatní lesní skřítky, kteří mají na starosti různé stromy a další věci, které se dějou v přírodě na Šumavě. Můžete se těšit na společné aktivity s dětmi, sport, výlety, táborák, noční hru, vaření v kotlíku, zážitkové a tvořivé aktivity a další. Setkáte se s různými zvířátky (některá z nich máme přímo v Centru na zahradě), provedete své děti na koníkovi.

Budete s dětmi rozvíjet pohybové schopnosti a dovednosti, upevňovat mezilidské vztahy, poznávat nové kamarády, rozvíjet komunikaci, zdravou soutěživost, vzájemnou toleranci a spolupráci, tvořivost, představivost, fantazii, a posilovat u dětí vlastní sebevědomí.

Přesný program zašleme všem účastníkúm nejpozději 14 dnů před začátkem tábora.

Tábor pro maminky s dětmi - Jaký je režim dne?

Nastolíme opravdový táborový režim s ranním budíčkem v 7:30 ( i když ten u malých dětí většinou není potřeba...) i večerku ve 20:00 (s pohádkou, samozřejmě). Denní aktivity jsou pak rozdělené na dopolední a odpolední bloky s přestávkou na svačinku, s prostorem na odpočinek po obědě (oběd ve 12:00). Když děti usnou, můžete využívat buď malou jídelnu přímo u pokojů, nebo sejít do naší krásné kavárny v přízemí, eventuálně využit terasu a lehátka na naší zahradě.... Tábor pro maminky s dětmi na Šumavě

Tábor pro maminky s dětmi - Kde a jak se budete stravovat?

Snídani, oběd a večeři Vám připravíme, o svačinky se bude starat tzv. denní služba (rodič + dítě). Stravování je 5 x denně, je zajištěný pitný režim. Vaříme skvěle výhradně z domácích surovin, stravu přizpůsobujeme tak, aby dětem chutnalo.

Tábor pro maminky s dětmi na ŠumavěTábor pro maminky s dětmi - Kde budete bydlet?

Pro tábor jsou vyhrazeny naše pokoje v podkroví. Celkem 7 pokojů, 23 lůžek. I to určuje komorní atmosféru celého tábora - tj. maximálně 10 maminek s dětmi. V případě velkého zájmu budou ještě k dispozici lůžka v prvním patře.

Přečtěte si více o ubytování pro maminky s dětmi.

Vyzkoušejte si spaní ve stanu i s těmi nejmenšími! V zahradě máme přes léto postavené 4 stany s podsadou, takže si každé dítě ( i to 3leté) může vyzkoušet, jaké je to spát v stanu. Pro nadšence můžete zajistit i spaní v tee-pee (též na zahradě) u ohně. Pokud budete mít zájem o spaní ve stanu, přivezte si svůj vlastní spacák....

Tábor pro maminky s dětmi - Kdo se o Vás bude starat?

Tábor povede naše zkušená kolegyně (absolventka oboru pedagogika volného času). Dále se o Vás bude starat celý tým v našem Centru - naše skvělá cukrářka a kuchařka Jitka, a další kolegyně Petra, Jana a samozřejmě i my - majitelé objektu a milovníci Šumavy - Sabina a Robert.

Podívejte se na malou fotogalerii (ochutnávku) na konci stránky. Rezervace pobytu - viz  zelený box REZERVACE v pravém sloupci.


Tábor pro maminky s dětmi 16.-21.6.13 Dospělá osoba Dítě
Základní cena 3.490 Kč 2.000 Kč
Slevy:
2. dítě v pokoji (se stejnou maminkou) ---- 1.200 Kč
2 maminky + 2 děti v pokoji 3.190,- Kč 1.600 Kč
Příplatky:
Příplatek za neobsazené lůžko při obsazení pokoje 1 dospělý  + 1 dítě (počítá se jen jedno neobsazené lůžko v pokoji) 1000 Kč / pobyt
Příplatek za prodloužení pobytu o víkend  (zvýhodněná cena - bez programu, v ceně jen snídaně + využití zázemí Centra) 600 Kč 400 Kč

Ceny zahrnují:

  • ubytování (v ceně vše - ručníky, osušky, povlečení atd.), připojení na wifi
  • plná penze + 2 svačinky
  • program vč. dopravy, veškerého materiálu, odměny a diplomy pro děti ap. - program je přizpůsobený věkové skupině 3 - max. 7 let, a předpokládá se, že se děti budou účastnit společně s rodiči (s výjimkou některých aktivit - "chvilka odpočinku")
  • využití zázemí Centra (vnitřní herna, zahrada s dětskými atrakcemi, terasou a lehátky, tělocvična atd.

Ceny nezahrnují:

  • rekreační poplatek obci  - 14 Kč pro dospělou osobu a noc
  • pojištění účastníků - nabízíme sdružené pojištění pro případ úrazu, odpovědnosti za škodu a storna pobytu. Výše se odvíjí od počtu zúčastněných dospělých osob, pro 1 maminku a 1 - 2 děti stojí pojištění  186 Kč pro všechny účastníky. V případě storna pobytu pojišťovna vrací 80% z celkové částky.

Důležité sdělení:

Naše ceny jsou o trochu vyšší než jsou při podobných akcích obvyklé, ale zahrnují složku KOMFORTU, kterou na běžných táborech většinou nemůžete očekávat:

  • velmi hezké ubytování a zázemí pro děti
  • výbornou domácí stravu
  • komforní prostředí, malá kapacita tábora
  • osobní péče

Tábor pro maminky s dětmi  - fotogalerie (aneb malá ochutnávka co Vás čeká...)

Tábor pro maminky s dětmi  - kontakty

Pořadatel tábora:

Centrum volného času Šumava 2000, o.s.

Předseda sdružení: Sabina Kmecová

E-mail: info@sumava-volnycas.cz  Kontaktní telefon: 603 255 563

Zaujala Vás naše nabídka? Máte dotazy či přání? Napište nám!

formát telefonního čísla::+420.605606607