Dovolená s dětmi v Čechách

Na dovolenou s dětmi po celý rok přijeďte na Šumavu do Nebespánu. Užijete si ji v Čechách, společně s dětmi, a ještě si přitom odpočinete. Pobyt na 2 noci již od 1.800 Kč včetně snídaně.


Letní dovolená s dětmi v ČecháchKDE TO JE? Klikněte na fotku, kde nás přesně najdete

(na fotce jsme označení jako Nebespán café & apartments, což je nové jméno našeho komplexu - dříve Centrum volného času). Nebespán má svůj vlastní web www.nebespan.cz

 

Přijeďte na letní dovolenou s dětmi k nám do Kašperských Hor. Čeká na Vás krásná stylová kavárna s restaurací, komfortní apartmány, útulné pokoje, velká herna a v létě jedinečná zahrada se spoustou atrakcí pro děti, včetně našich zvířátek. Vše pod jednou střechou!


Podívejte se na naši nabídku (klikněte na obrázek nebo text):

Dovolená s dětmi v Čechách - letní dovolená - vybavení

Vybavení a služby pro rodiny s děmiProč na letní či jinou dovolenou s dětmi právě k nám?

Hlavní výhody naší dovolené s dětmi

  • Nabízíme různé druhy ubytování s dětmi, u nás si vyberete, co vám bude nejlépe vyhovovat: levnější pokoje, komfortní apartmány nebo luxusní chalupy na samotě.
  • Na děti čeká naše dětská herna se spoustou hraček, velká zahrada s dětským hřištěm a hodné hlídací tety.
  • V dětském klubu Horálek pořádáme krásný program pro děti od 4 let.
  • Vaše mlsné jazýčky uspokojíme v Café Nebespán, naší stylové kavárně  / restauraci v přízemí. Výborné jídlo od kuchaře Lukáše, skvělé domácí zákusky, příjemný bar, Bude se Vám líbit!
  • Vybavení pro dovolenou s malými dětmi je u nás k dispozici zdarma, vždy je dostupná funkční kuchyňka s nádobím i jídelní kout.
  • Sjednáme Vám pojištění storna pobytu, které se na dovolené s dětmi opravdu hodí.

A hlavně pro vás vytváříme příjemnou atmosféru rodinného podniku, naším hlavním krédem je vlídnost a profesionalita. Hoteliérství na Šumavě se věnujeme už od roku 2002.


Rezervujte si včas Vaši pohodovou dovolenou pro rodiny s dětmi.