Ubytování pro skupiny s dětmi na Šumavě

Nabízíme Vám jedinečné ubytování pro skupinu přátel nebo i spřátelených rodin s perfektním zázemím pro pohodový víkend či dovolenou na Šumavě.

Pokud chcete vyrazit ve skupině s dětmi, pak jsou naše prostory pro ubytování skupiny okolo 20 osob opravdu ideální. Celé podkroví lze totiž využít jako 1 luxusní apartmán se 6ti pokoji s kapacitou 20 lůžek. Naše pokoje jsou typu Bed & breakfast, tj. ubytování se snídaní  a bohatým zázemím.


Na co se můžete při pobytu těšit?

Velmi doporučujeme pro partu přátel, spřátelené rodiny apod. Vše je příjemné a velmi čisté. K tomu budete samozřejmě mít k dispozici veškeré další zázemí a rádi vám připravíme také stravování na míru vašim potřebám. V naší krásné kavárně / restauraci vaří francouzský kuchař Cyril!

Ceny

Celé podkroví nabízíme za 5.000 - 6.000 Kč na den, podle sezony, a to včetně bohaté snídaně v kavárně a využití všech výše uvedených prostor. Cena pronájmu celého podkroví je zvýhodněná oproti jednotlivým pokojům. Cena jednoho lůžka pak vychází od 250 Kč včetně snídaně! V ceně jsou zahrnuty i 4 dětské postýlky včetně povlečení.

Vše pod jednou střechou - kvalita za velmi rozumné ceny!

Rádi pro Vás zorganizujeme i doprovodné služby - program pro dospělé i děti, výlety, sportovní aktivity a soutěže, hlídání dětí ap. Pokud organizujete podobnou akci, určitě se na nás obraťte, připravíme Vám nezávaznou nabídku:

Mgr. Sabina Kmecová, mail: info@nebespan.cz, telefon 603 255 563


Výběr z fotogalerie