SPORT

Šumava nabízí ideální podmínky pro různé druhy sportu v jakémkoli ročním období.

Na těchto stránkách vám představujeme zástupce těch, kteří se podílejí na aktivní nabídce sportovního vyžití v tomto překrásném regionu.

Užijte si spoustu zábavy v rámci aktivního odpočinku!

Cestovní agentura Ludmila Szvitková

O krásných místech nemusíte jen číst – navštivte je!

Vážení přátelé poznávání i aktivního odpočinku, vítám vás na stránkách nové cestovní agentury, která vám přináší pestrou nabídku zajímavých výletů po České republice i v zahraničí.

Vypravte se na výlet za poznáním nebo na nevšední dovolenou, sami nebo s rodinou, přáteli. Můžete ji strávit na místech podle vašich představ, při jejichž výběru vám ráda poradím.

Jezdecký klub a jízdárna Jiřičná

Jízdárna Jiřičná nabízí vyjížďky po celý rok - v zimě či nepřízni počasí krytá hala, pro děti vyjížďky na ponících, pro začátečníky vycházka s doprovodem.

Jízdárna zámek Skalice

Naším cílem je vytvořit v zámeckém areálu ucelenou nabídku koňské jízdárny s navazujícími turisticko-konferenčními službami, jež ocení jak náročná, tak i skromnější klientela.

Lovecký zámeček Zaluží

Vychutnejte si krásu šumavské přírody z koňského hřebetu. Lovecký zámeček Zaluží nabízí jízdy na koni pro začátečníky i pokročilé.

Penzion a ranč "U starýho kance"

Jsme ekologická farma, v šumavském podhůří chováme krávy, telátka a býky. Máme i ovečky a další domácí zvířata, se kterými si naši malí i velcí návštěvníci mohou hrát. Naší radostí jsou i koně, na kterých Vás rádi svezeme v naší jízdárně a ty zdatnější vezmeme na vyjížďku.

Půjčovna sportovního náčiní

Půjčovna a servis sportovního náčiní se nachází přímo v centru Železné rudy, která je oblíbeným střediskem letních i zimních sportů na Šumavě.

Ranch Fantasie

Ranch Fantasie nabízí především turistiku na koních ve formě hodinových až celodenních vyjížděk nebo vícedenního putování s přespáním v přírodě.